En unik verne- og klatrehjelm med ventilasjon, integrerte vernebriller (EN166) og en innovativ hakestropp som lar deg velge mellom EN397 og EN12492
Varenummer : 800001
Hvit
Lagerstatus : Mer enn 20 stk.
Varenummer : 800002
High Viz Gul
Den innovative EVO VISTAlens® Dualswitch™ er en unik ventilert verne- og klatrehjelm med hakestropp og integrerte vernebriller, tilbyr høyest grad av sikkerhet på markedet.
EVO VISTAlens® Dualswitch™ kombinerer den nye EVO VISTA®-teknologien med integrert, nedfellbar visir (EN166) sammen med det innovative DUALSWITCH™-hakestroppsystemet. Dette gjør det enkelt å bytte mellom arbeid på bakkenivå og arbeid i høyden, i samsvar med både EN397 (vernehjelm) og EN12492 (klatrehjelm) standardene. Med smarte og komfortable EVOSpec® uttrekkbare sikkerhetsbriller er du klar for optimal beskyttelse. Hjelmen er også 1000 V godkjent (ikke elektrisk ledende) etter EN50365. Hjelmen leveres med refleksmerker for ekstra god synlighet i mørket.
Visiret er integrert på innsiden av hjelmen og er alltid tilgjengelig. Designet gjør det også enkelt å plassere hodelykt eller ID merke i front av hjelmen. Visiret har en silikonlist på innsiden slik at vernebrillene sitter tett til ansiktet og samtidig er komfortabelt. Det er også plass med vanlige briller på innsiden av visiret. Kun 490 gr. inkl. vernebriller. Standard innfestning for hørselvern.
Vi tilbyr logo-service på alle JSP hjelmer, ta kontakt med oss for mer informasjon (min. bestilling er 10 hjelmer)
Produktfordeler:
Sesjonen din har nå utløpt. Vennligst klikk "OK" for å oppdatere siden og unngå tap av eventuelle ikke-lagrede data. Dersom du var logget inn, må du nå logge inn på nytt.